دوشنبه ۳۱ اردیبهشت, ۱۴۰۳

      پایگاه خبری کانون خدمت رضوی منطقه  10 تهران

آخرین اخبار :

بسم الله الرحمن الرحیم

”اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِیِّ النَّقِیِ‏ وَ حُجَّتِکَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّیقِ الشَّهِیدِ صَلاَهً کَثِیرَهً تَامَّهً زَاکِیَهً مُتَوَاصِلَهً مُتَوَاتِرَهً مُتَرَادِفَهً کَأَفْضَلِ مَا صَلَّیْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِیَائِکَ‏.”

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد عرض میکنیم؛بابت توفیق خدمت به خلق الله در کانون خدمت رضوی منطقه ۱۰ تهران و همچنین زائرین و مجاورین بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام خداوند بزرگ را شاکریم.

چند سالی است طرح خادمیاران رضوی از طرف آستان قدس رضوی با هدف محرومیت زدایی و رفع نیاز محرومان و نیازمندان، اجرا شده و همچنان به قوت خود باقیست. خادمیاران رضوی در شهرستان محل سکونت خود پس از فعالیت و خدمت رسانی در زمینه های مختلف و در صورت عملکرد مطلوب افتخار خدمت در کشیک های حرم مطهر رضوی را کسب می کنند. اما بیش از یک سال بود که عملا امکان عضویت جدید در سامانه خادمیاری وجود نداشت که همزمان با میلاد باسعادت امام علی علیه السلام پذیرش جذب خادمیار رضوی در قالب طرح یاوران رضوی از سرگرفته شده است.

قابل توجه است ؛ خادمیارانی هستند که تنها به عشق پوشیدن لباس خدمت در بارگاه ملکوتی امام هشتم در طرح خادمیاری ثبت نام کردند و به دلیل عدم فعالیت در شهرستان و عدم ثبت گزارش عملکرد خود در سامانه از خدمت در حرم مطهر محروم و کد خدمتی آنان حذف شده است و تعدادی دیگر به زودی از سامانه حذف خواهند شد.

در طرح یاوران رضوی برخلاف خادمیاران رضوی، امکان ثبت نام سیستمی، ثبت گزارش سیستمی و انتخاب کشیک حرم مطهر وجود ندارد که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی افراد علاقه مند باید به صورت حضوری و با مراجعه به دفتر مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان مراجعه و نام نویسی کنند. این افراد در کانون های تخصصی و عمومی ساماندهی و بعد از گذشت یکسال در صورت عملکرد مطلوب و ثبت گزارش به صورت دستی و براساس سهمیه ای که به شهرستان تعلق می گیرد به دفتر آستان قدس رضوی معرفی و سپس جهت جذب به عنوان خادمیار مراحل تشریح خواهد شد.

 

شرایط جذب یاور رضوی :

  • شرایط سنی و تحصیلی جذب یاورارن رضوی سن ۲۰ تا ۶۵ سال و حداقل مدرک دیپلم است.
  • داشتن تخصص مربوطه جهت انجام خدمت در کانون های خدمت رضوی . ( لیست کانون ها )
  • داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی برای آقایان .
  • داشتن گواهی عدم سوء پیشینه برای افراد مشاغل آزاد و گواهی حکم کارگزینی برای افراد شاغل در مشاغل دولتی الزامی می باشد .
  • خیرین در اولویت جذب قرار خواهند گرفت .

تاریخ پذیرش : ۱۸ دی ماه لغایت ۳۰ دی ماه

ساعات پذیرش : ۱۰ لغایت ۱۲  ؛  ۱۵ لغایت ۱۷

آدرس : خیابان قزوین ؛ بعد از دوراهی قپان ؛ خیابان شهید بنکدار ؛ مجتمع فرهنگی شهید غنی پور طبقه همکف ، کانون خدمت رضوی منطقه ۱۰ استان تهران

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی ( کانون خدمت رضوی منطقه 10 استان تهران ) می باشد . طراحی شده توسط NETK.IR